טיפולי מזותרפיה בקריות

כל אחת רוצה שהעור שלה יישאר צעיר, בריא ורענן בכל שלב ובכל תקופה בחיים. בכדי לדאוג למראה עור זוהר, בריא ואיכותי, יש צורך מהותי להיעזר בטיפול פנים ספציפיים שמטרתם היא חידוש עור הפנים בכל שלב בחיים והענקת מראה צעיר ורענן לעור.

אחד הטיפולים הדומיננטיים בתחום טיפולי הפנים, אשר מיועד עבור הענקת מראה פנים צעיר ורענן לכל סוג עור ולכל סוג פנים באשר הם נקרא: טיפולי מזותרפיה בקריות. 

מהם טיפול מזותרפיה

גירוי העור לייצור עצמי של קולגן ואלסטין האחראיים על גמישות העור וחוזקו . טיפול זה נעשה באמצעות מחטים קטנטנות המנקבות את העור ומייצרות תעלות המובילות אל השכבה היוצרת.

דרך התעלות מובלים חומרים כמו וויטמינים, חומצות ועוד התורמים משמעותית לשיפור פגמי העור (כתמים, קמטים, חטטים, צלקות ועוד) עד לכדי העלמתם. 

טיפולי מזותרפיה הם טיפולים קוסמטיים ולא ניתוחיים או פולשניים

טיפולי מזותרפיה הם טיפולים שחייבים להתבצע רק אצל קוסמטיקאית מנוסה ומקצועית, היודעת כיצד לבצע את ההליך באופן הנכון והמדויק ביותר. אין ספק שבכדי לקבל תוצאות טובות ואיכותיות, אסור להתפשר על איכות ומקצועיות הקוסמטיקאית.

לכן, אם את מחפשת קוסמטיקאית רפואית מנוסה ומקצועית אשר תסייע לך להשיב לעור הפנים שלך רעננות, צעירות ומראה זוהר, הכירי את רחל סיטבון.

אז אם את עדיין מתלבטת לאיזו קוסמטיקאית לפנות עבור טיפולי מזותרפיה, רחל סיטבון היא ללא ספק הכתובת עבורך. 

רחל סיטבון – מומחית בטיפולי מזותרפיה מתקדמים

אם את מחפשת קוסמטיקאית עבור טיפולי מזותרפיה בצפון, הבחירה הנכונה היא ללא ספק רחל סיטבון – קוסמטיקאית רפואית מקצועית ומנוסה. אצל רחל תקבלי את טיפולי המזורתפיה האיכותיים והמתקדמים ביותר עבור עור הפנים שלך. אין ספק שאצל רחל, תצאי מרוצה בסופו של התהליך, עם עור פנים רענן, נקי, צעיר וזוהר. 

סגירת תפריט
דילוג לתוכן