הסרת שיער ממקומות שונים בגוף היא חלק משגרת הטיפוח של כל אישה. אזורים כמו הרגליים, הגבות, בית השחי, המפשעה ועוד הם חלק מן המקומות שבהם נשים מסירות שיער באופן קבוע, למראה חלק ונאה. מדובר בהתעסקות מתישה ויומיומית ולכן נשים רבות מעוניינות בהסרה של השיער באזורים שונים לצמיתות.

אפשר לעשות זאת, באמצעות הסרת שיער ב IPL או בשיטות דומות. רחל סיטבון מבצעת עבורכן הסרת שיער ב IPL בשיטות המתקדמות ביותר. 

טיפולי הסרת שיער ב IPL בקריות

הסרת שיער ב IPL היא תהליך אשר אורך מספר טיפולים, עד ששורש השערה נחלש ונהרס לחלוטין, והשערה אינה חוזרת לצמוח. הסרת שיער (IPL או) ב-IPL היא שיטה אשר מתמקדת בזקיקי השערה, באמצעות אנרגית חום ואור, ומחלישה את זקיק השערה, כך ששורש השערה נחלש עד לנשירתו באופן טבעי וסופי.

כאשר מבצעים את הטיפול בצורה מקצועית וממוקדת היטב, התוצאות הן מושלמות והשיער לא ישוב לצמוח. כמובן, חשוב לבצע את הטיפול באמצעים מקצועיים ומתקדמים, בעלי תו תקן, וכמובן על ידי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, על מנת לקבל תוצאות טובות ללא נזק, חלילה.

רוצה ליהנות מהסרת שיער לצמיתות בשיטות היעילות והמתקדמות ביותר? בואי עוד היום לקבל את השירותים המקצועיים והאיכותיים של רחל סיטבון. 

הסרת שיער ב IPL בצפון

רחל סיטבון היא קוסמטיקאית מקצועית, אשר מתמחה באופן מיוחד בתחומים השונים של הסרת שיער. רחל משתמשת במכשיר IPL מן הטובים ביותר בעולם – מכשיר מתוצרת חברת SYNERON.

המכשיר הינו יעיל , מהיר וללא כאב. לאחר טיפול הסרת שיער ב IPL אצל רחל סיטבון, את יכולה להיות בטוחה שהשיער שנהרס הוסר לצמיתות, ושאת יכולה ליהנות לאורך זמן ממראה חלק ונאה במיוחד. 

רחל סיטבון – מומחית בטיפולי הסרת שיער בקריות

רחל סיטבון – קוסמטיקאית מומחית בתחום הסרת שיער ב IPL מורשית לעסוק בקוסמטיקה, עושה שימוש במכשיר ובחומרים קוסמטיים בעלי תו תקן ישראלי, אשר מבטיח לך שטיפולי הסרת השיער שלך הם בטיחותיים בכל מאת האחוזים.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן