החלקת קראטין משקמת
החלקת קראטין משקמת הינה טיפול החלקת שיער המיועד לבעלות שיער מובהר או פגום אשר עבר פעולות כימיות אינטנסיביות רבות וניזוק כתוצאה מהן (הבהרות, צבעי שיער וכיו”ב). החלקת הקראטין עושה שימוש בקראטין – חלבון טבעי אשר קיים בשיער – ומסייע לשמירה על שלמות ומראה השיער לאורך זמן.

יתרונות החלקת קראטין לשיער פגום
בניגוד להחלקות שיער אחרות (כגון החלקה ברזילאית) טיפול החלקת קראטין אינו עושה שימוש בחומר פורמלהיד (פורמלין) – חומר כימי מסוכן אשר אינו מאושר ע”י משרד הבריאות לביצוע החלקות שיער. בנוסף להיותה מורכבת מחומרים המאושרים לשימוש לצורך החלקת שיער ע”י משרד הבריאות, טיפול קראטין החלקת שיער משקמת, מסייעת בחיזוק ושיקום כל סוגי השיער.

טיפול קראטין אינו משמש אך ורק לצורך החלקת השיער. הטיפול מיועד ראשית כל לשיקום המבנה הפנימי של השערה ע”י החדרת קראטין וייצור שכבת הגנה אשר תסייע שמירה על השיער.

טיפול החלקת קראטין
טיפול החלקת קראטין משקמת לשיער, מתחיל באבחון סוג ומצב שיער הלקוחה ובדיקה האם ניתן לבצע עליו טיפול קראטין משקם. שלב זה הינו מהותי מיסודו שכן הוא מאפשר למעצב השיער לדעת האם ניתן בכלל לבצע טיפול זה.

בשלב הבא מתבצעת חפיפה של השיער כאשר לאחר ייבושו נמרח את חומר הטיפול המשקם לכל אורך השיער על מנת שנקבל תוצאה אחידה ומושלמת. החומר מעשיר את השיער, מעניק לו חיוניות ומזין אותו.

לאחר מכן, נעשה שימוש במחליק קרמי לצורך החדרת החומר הפעיל אל תוך השערה. חשוב לציין שגם לאחר סיום הטיפול במספרה, החומרים ממשיכים לבצע את פעולתם ולכן אין לחפוף או לשטוף את השיער במשך ארבעה ימים לאחר הטיפול עד לסיום הפעולה של החומר. כמו כן אין לאסוף את השיער ואין להשתמש בגומיה, קשת קליפסים וכיו”ב. יש להשאיר את השיער פזור באופן טבעי.

שמעון סיטבון – מומחה לשיקום שיער
טיפול החלקת קראטין משקמת הינו טיפול כימי אינטנסיבי אשר מבצע שינוי במבנה השערה. אחד הפרמטרים החשובים לצורך הצלחת הטיפול הוא מעצב השיער אשר מבצע את ההחלקה. שמעון סיטבון – מעצב שיער מומחה בטיפולי החלקת קראטין משקמת לשיער, נחשב לאחד המובילים בתחום זה. מאחורי שמעון עומד ניסיון, ידע מקצועי ויכולת מרשימה.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן