מהי החלקת מג’סטיק ולמי היא מתאימה

לא מעט נשים בכל רחבי העולם חולמות על שיער חלק. הטיפול בשיער מקורזל או מתולתל אינו פשוט ונשים רבות מואסות בו ומחפשות שינוי לטווח ארוך או אפילו לצמיתות במראה והסגנון של השיער שלהן. גם אם מוכרות יותר או פחות כיום דרכים ושיטות להחליק את השיער וגם אם על פי הפרסומות מדובר בהחלקה לצמיתות – הרי שמדי פעם (גם אם לעיתים רחוקות) יש צורך בתחזוקה של השיער החלק ובווידוא שאינו חוזר למצבו הטבעי והמקורזל. כעת יש בשורה של ממש בתחום – החלקת מג’סטיק.

 

מהן החלקות מג’סטיק?

בניגוד לתכשירי החלקה אחרים שכבר השיגו דריסת רגל בעולם המוצרים לשיער ומכילים גם כימיקלים שונים – החלקת מג’סטיק מבוססת על חומרים טבעיים שמשתלבים היטב בשיער, לא פוגעים בו וההחלקה שהם יוצרים תהיה בעלת תחושה טבעית, חלקה לגמרי ומגע של משי בשיער. בנוסף לכך, אם עושים את ההחלקה על שיער פגוע שסבל בעבר מנזקים של צבעי שיער או החלקות מסוגים אחרים – המג’סטיק משקמת את השיער ומחזירה לו את המראה היפה, המבנה החזק והמרשים ולא פוגעת בשורשי השיער ובזקיקים. חומרי ההחלקה אינם מכילים חומרים כימיים מסוכנים כדוגמת פורמלין, הם ידידותיים לשיער ונוחים מאד לשימוש. בניגוד להחלקות אחרות – את המג’סטיק צריך להשאיר על השיער בין- 40 ל 60דקות בלבד ולאחריהן השיער יהיה חלק, נעים ויפה.

 

היתרונות של החלקת מג’סטיק

כבר כעת ניתן להבין שמדובר בתכשירים ובשיטה שיש בה כמעט אך ורק יתרונות. ביחס לשיטות או תכשירים אחרים שהיו נפוצים ומקובלים בתחום זה – המג’סטיק בעצם מתהדרת בשלילת כל אחד ואחד מהחסרונות שהיו בשיטות החלקה אחרות –

  • ללא פורמלין או חומרים כימיים אחרים.
  • התכשירים מיוצרים ממרכיבים טבעיים ואורגניים בלבד.
  • ההחלקה עצמה מבוצעת תוך פרק זמן קצר שלא נדרשים טיפולי תחזוקה באופן תכוף אחריה.
  • ההחלקה לא פוגעת במבנה הטבעי של השיער, בזקיקים או בנקודות החיבור של השערה לקרקפת.
  • ניתן לראות תוצאות מדהימות מיד בסיום הטיפול, בשטיפת החומר מהשיער לאחר כ- 40 דקות.
  •  

למי ומתי כדאי לבחור בהחלקת מג’סטיק?

התוצאות המעולות של החלקה זו תיראנה בכל מקרה ועל כל סוג שיער ולכן אם מדובר בשיער פגוע, יבש וחסר נפח או ברק – הרי שהמג’סטיק תשקם את השיער וממש באופן מיידי אפשר יהיה לראות את השיער יפה, זוהר, מלא ברק וכמובן חלק ובעל תחושה של מגע במשי. השיער יראה הרבה יותר בריא וסימנים חיצוניים של יובש, חוסר ברק או פגיעות שונות לא תיראנה עליו כלפי חוץ. המראה הכולל יהיה יפה ומרשים ואי אפשר יהיה להאמין שמדובר בשיער שעד לפני כשעה היה נראה לא טוב. ההחלקה מתאימה מאד למי שסובל מקושי בסידור השיער ולאחר ההחלקה יהיה הרבה יותר קל ונוח לסדר אותו ולגרום לו להיראות בדיוק כפי שרוצים.

 

רוצה לשמוע עוד על החלקת המג’סטיק הפופולרית? אצלנו בקרית מוצקין תקבלי את כל המידע הדרוש וגם תוכלי לבצע בדיקת התאמה מעמיקה. אצלנו, שמעון ורחל סיטבון, תקבלי את כל מה שאת מחפשת בתחומי בריאות השיער והיופי האישי. ליצירת קשר חייגי 072-3201241 או השאירי פרטים באתר שלנו, כאן.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן